המיועדים – הספרים שיעשו לכם את 2024

הוצאת ספר  לאור היא התוצאה של תהליך ארוך. הספרים שייצאו ב 2024 הם תוצאה של עבודה מורכבת, עמוקה, שתחילתה זמן רב. ולפתע  היא יוצאת החוצה והופכת  לנחלת  הכלל. 
אני מזמינה אתכם  להכיר את הספרים שייצאו  לאור בשנה הקרובה, ספרים שמחבריהם  עובדים  עליהם במרץ, באהבה, בנחישות ובהרבה מאוד  יצירתיות.  

השראה

ממואר | חגית פרץ

חגית פרץ נולדה עם גידול שפיר ששיבש לה את פעולת המערכות בגוף. כשחלתה בסרטן, נאלצה להתמודד עם מכה נוספת. בספר חשוף  ואישי היא מספרת על הילדות בצל המחלה ועל התמודדותה עם הסרטן, והניצחון. 
ז'אנר: ממואר, סרטן.

משבר רבע החיים (ש"ז) | נדב מרום

מונולוג אישי וחושפני מפיו של עידן, צעיר בן 23 שמחפש את עצמו. דרך ארבע יבשות ולאורך שבע שנים עובר עידן מסע שלם למצוא את מה שחסר בו.  
ז'אנר: מסע, חיפוש עצמי, גבריות

לגדול נכון | נמרוד עורף

 נמרוד, קיבוצניק שהיה לו הכול, חוזר אל תחנות בחייו, ומסתכל על הרגעים בהם נפל והתרסק וקם וצמח. הספר נע סביב כוחם המרפא של הצמחים ועל אופן גידול צמחים ואנשים והקשר בניהם. 
ז'אנר: גבריות, השראה, גינון 

הלוך חזור (ש"ז) | דודי סלומון

סיפור על מסע במזרח הרחוק. החיפוש אחר השלווה, אור פנימי, ותובנות מרחיקות לכת – מתנקזות לשאלה האם באמת אפשר להשתנות? 
ז'אנר: מסע, חיפוש עצמי, גבריות 

חיבוק בר | דר רז

גיבור  הספר בר חוזר לתחנות משמעותיות בחייו, חוויות שעיצבו אותו  ואת עולמו: בית הספר, המשפחה, הצבא ועוד.
הפרקים כתובים בחרוזים, אך הספר עוסק בתכנים מורכבים של ביריונות, יתמות, פוסט טראומה ולצד זה הרבה מאוד טוב ואור ואופטימיות.
ז'אנר: גבריות, ספוקן וורד 

אישה שהיא אריה | ענבל אשל כהנסקי

המשוררת המוערכת ענבל  אשל כהנסקי בספר שישי ובו שירים חשופים ופוצעים העוסקים במכאובי הגוף והנפש.
ז'אנר: שירה   

פנטזיה ומדע בדיוני

שסעת וכיפורים | אדיר שור

רינת עובדת סוציאלית שמתחילה לעבוד  בהוסטל  לפגועי נפש. לאט לאט היא מגלה שההוסטל הוא לא מה  שהיא חשבה והדיירים הם לא  מי שהיא האמינה שהם. 
ז'אנר: פנטזיה  יהודית  

בועה במים גועשים | קרין קיקנזון

השנה 2045. מדינת ישראל מחולקת לבועות כתוצאה מימי הקורונה ומאבקים פנימיים. לאורך השנים היטשטשו הגבולות בין הבועות ורק הבועה החקלאית נותרה עצמאית ואינה חלק מהמדינה. הדר, פוליטיקאית צעירה נשלחת למשימת ריגול לחדור אל תוככי הבועה. מה המטרה של הדר? מה מטרת המפעילים שלה וכיצד ייגמר הסיפור ישאירו את הקורא במתח מהרגע הראשון ועד סוף הספר. 
ז'אנר: מדע בדיוני, להט"ב

אנשי כדור הארץ (ש"ז) | דורון ברכה

בעוד 200 שנה, כשהמדע יתפתח, הילודה תהיה  ברשות המדענים ובני האדם לא יביאו  צאצאים בדרך הטבעית. המדע הצליח להכחיד את המחלות הקדומות של המין האנושי ולהשביח גזע בתכונות שונות המעניקות  לילודים  החדשים כוחות על.
בעולם הזה, מסתובב מושל, גיבור  הספר  וצועק שהמלך הוא עירום  והנזק של ההשבחות עצום. האם יש  מי שישמע אותו או שזה יהיה מאוחר מדי?
ז'אנר: מדע בדיוני

בדרך לשום מקום (ש"ז) | הילה דולב

כשהשדים משתלטים על העיר המושלמת שקייסי גרה בה, קייסי אבודה לגמרי. היא מאבדת כל מה שהכירה. לאט לאט לומדת קייסי להכיר את אתגרי העולם האמיתי, פוגשת בני ברית נאמנים ודרכם מוצאת את עצמה. 
ז'אנר: פנטזיה, נוער בוגר

תקוותו של מלך (ש"ז) | אוריאל קפלן

לוקאס חזר מהמלחמה ומנסה לבנות את חייו מחדש בכפר של הוריו. התכניות משתבשות כאשר המלך מזמין אותו לחזר  לבירה ולשמש בתור שר הצבא שלו. לוקאס נענה  להזמנה למורת רוחה של משפחתו. אם המשפחה יוצאת להציל את המשפחה, אך מסבכת את המצב באופן שאין ממנו חזרה. כעת על לוקאס למצוא דרך לצאת מהמצב הקשה אליו נקלע. 
ז'אנר: מדע בדיוני

עולמות נפגשים (ש"ז) | יהל ביטון

להיר גרה בבית יתומים ומחכה לאחיה שיציל אותה. אבל הוא לא מגיע ומי שכן מגיעה היא מרי המזדהה כדודתה. להיר עוברת לגור עם מרי, אך היא מבינה שמרי היא לא כפי שהיא מציגה את עצמה ולומדת על עולם אחר ועל מקומה בעולם זה.
אך יש מי שאינו מעוניין שלהיר תגשים את ייעודה.
ז'אנר: פנטזיה, נוער בוגר

סיפורת

שלך באהבה, אלי (ש"ז) | לאה סאקס

כשאלישבע בת ה-17, נערה חרדית צנועה וחסודה, מגלה שהיא  בהריון – היא חסרת אונים ואינה יודעת כיצד עליה להתמודד עם ה"מצב".  לאט לאט נפרש סיפור אהבתם  של דני ואלי, בתוך עולם חרדי נוקשה שנשלט על ידי רבנים ודיעות קדומות.
ז'אנר: נוער בוגר, אהבה 

תכלת שחורה | נטלי בירקן

בעלה של שירה נפצע בצוק איתן. שירה נשואה ללא בעל מנסה לשקם את חייה כשאמו של בעלה מציעה לה להביא ילד מבעלה הצמח. שירה מתלבטת האם להביא את  הילד ומתוך כך נאלצת להתמודד עם שאלות ואתגרים שלא ציפתה להם. 

זהו ספרה השני של בירקן בהוצאת קינמון.
ז'אנר: ספרות יפה, זוגיות

מה היה אילו | ליחן שירן

נראה שהחיים של נאיה בדיוק מסתדרים. היא סטודנטית לראיית חשבון, התחילה לעבוד בחברת חשמל ובדיוק  פגשה בחור נחמד. ואז היא פגשה בחור נחמד נוסף. והיא צריכה  להחליט במי לבחור. 
נאיה  לא בוחרת, והסיפור מתקדם כך ששתי האפשרויות מתנהלות במקביל – נאיה והחיים  עם גיל ונאיה והחיים  עם עוז.
כל בחירה היא החמצה של בחירה אחרת ואיך נדע אם החיים  שבחרנו הם דווקא הדבר הנכון?
ז'אנר: ספרות יפה, זוגיות

שורשי אוויר | איריס הרדן

יסמין אוהבת את נדב, הוא אוהב קצת את יסמין והרבה את הקהילה. הם נוסעים לחיות שם, אבל ה"שם" – זו גרמניה, וגרמניה זו שואה. איך אפשר לבנות בית עם קצת אהבה והרבה שואה?
ז'אנר: ספרות יפה, זוגיות, שואה (דור 2)

מה שנצרב | גל אלגר

אחרי שדניאלה לויטן צלמת תל אביבית רבה עם הסוכן שלה, היא מגיעה למצב של קריסה כלכלית. בחוסר ברירה דניאלה עוברת לגור אצל אחיה בחיפה ומתחילה לשקם את חייה. לאט לאט דניאלה מוצאת כוחות להתמודד עם הזיכרונות שאותם היא מבקשת לשרוף. במהלך המסע היא בוחנת את יחסיה עם משפחתה, ההורים והאחים, את הבחירות שבחרה בחיים ונצרבו בגופה ובנפשה.
ז'אנר: ספרות יפה, מימוש  עצמי

הוא לא הביט לאחור (ש"ז) | ורד אטרי

אחרי שציון שסובל מאסטמה מובהל לבית חולים עקב קוצר נשימה הוא לא יכול  להמשיך לגור לבד ועובר לביתה של בתו. המעבר מעורר את שדי העבר ומערכת היחסים בין האב ובתו מתבררת ככל שהסיפור מתקדם. במקביל, מספר ציון את סיפור חייו, שלא היה ידוע לבתו והיא לומדת לגלות את אביה מחדש.
הסיפור מבוסס על סיפור חייו  האמיתי של אבי המחברת.
ז'אנר: ספרות יפה, רומן היסטורי

עקבו אחרינו

ספרים חדשים

 • מבצע!

  בועה במים גועשים

  המחיר המקורי היה: 98.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 78.00 ₪.
 • מבצע!

  אנחנו הגעגוע לעתיד

  המחיר המקורי היה: 98.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 78.00 ₪.
 • מבצע!

  הוא לא הביט לאחור

  המחיר המקורי היה: 78.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 70.00 ₪.
 • מבצע!

  הספר של רובי פאקינג כצנשטיין מפתח תקוה

  המחיר המקורי היה: 98.00 ₪.המחיר הנוכחי הוא: 78.00 ₪.